П`ятниця 17.05.2024 19:33

Школа [22]

Головна » Статті » Школа

Microsoft презентував IT-проекти для е-навчання у школах. Parental Control – безкоштовна програма управління шкільними фінансами для батьків
Проекти були розроблені компаніями «Софтлист» та мультимедійним видавництвом «Розумники» на продуктах Microsoft та підтримані Міністерством освіти і науки України.

«Є підручники» – система легального поширення електронних підручників в універсальному форматі, яка дозволяє українським школярам займатися в школі та вдома з планшетом, телефоном або електронною книгою замість паперових книг. Книги створені у форматі HTML5, а не PDF. Електронні книги вдвічі дешевше паперових. Видавництва отримують авторські відрахування з усіх покупок в рамках проекту, що дозволяє реінвестувати в підвищення якості навчальної літератури, виправляти помилки та надсилати оновлення на пристрої учнів.

Parental Control – безкоштовна програма управління шкільними фінансами для батьків школярів. З її допомогою можна вести облік та розподіл коштів, які збираються батьками в фонд класу. Завдяки системі ParCon вирішується проблема непрозорості: система розрахує суму внеску, яка потрібна з кожного учня, а потім автоматично сповіщає батьків школярів за допомогою push-повідомлення або листа на електронну пошту про необхідність здати гроші. Вся історія доходів та витрат шкільного фонду зберігається в анонімному вигляді для загального фінансового обліку, дозволяючи батькам добровільно брати участь в подібній ініціативі.

Категорія: Школа | Додав: krialla (27.10.2015)
Переглядів: 330 | Рейтинг: