П`ятниця 17.05.2024 16:17

«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 8 » Моє коротеньке повідомлення про перший шкільний день..
Моє коротеньке повідомлення про перший шкільний день..
Ось і відлунав перший дзвоник. Напрочуд теплим, навіть спекотним видався перший шкільний день для наших діток. Такі вони ще дітки, але вже школярі. Перше Вересня, День Знань, урочиста подія, яка залишиться у спогадах на все життя такою, якою ми з вами, батьки, могли її влаштувати для наших дітей. Такий день більше ніколи в житті не повториться, він як народження, як перший крок, як перше слово…

Море квітів і посмішок, такі щасливі безтурботні дитячі обличчя, такі сяючі очі. Я вважаю, що нам дуже пощастило, у нас така чудова, енергійна, працьовита, дружелюбна та натхненна вчителька, перша вчителька, Тетяна Василівна. Відчувається що вона дійсно Вчитель за покликанням. Я кажу у нас, бо ми вчимося разом із своїми дітьми. Кажуть: «Вік живи, вік учись». Адже людина тільки і живе, коли навчається чомусь новому, коли не згасає в ній той творчий запал і натхнення, той поклик душі творити прекрасне на радість собі і людям.

Чомусь мені наш клас уявляється дружним та згуртованим. Особливо важливо, щоб діти вміли дружити, вміли цінувати один одного, допомагати та підтримувати. В цьому неоціненна заслуга саме першого вчителя, це я по собі зрозуміла, зі свого шкільного досвіду.

Ще буде попереду багато уроків, багато шкільних буднів та свят, багато походів, багато виконаних завдань та вирішених задач, багато сонечок і зірочок у зошитах, оцінок , грамот та медалей. Але найголовніше – щоб і наші діти, і ми завжди і у всьому залишались Людьми. Є така релігія – вона називається Людяність, найголовніша релігія життя. Коли ти по-справжньому Людина – тобі відкритий весь світ, тобі завжди сяє сонце, і ти сам випромінюєш це сонце власною душею, власним серцем, ти сам обираєш свій власний шлях у житті і ніхто не спроможний відібрати в тебе твоє священне право вибору.

Хочеться побажати нашим діткам, нашим школярам натхнення, зацікавленості, щирості та самостійності, наполегливості та терпіння, і таких самих радісних посмішок і сяючих очей, які були в них першого шкільного ранку, протягом всіх шкільних років, протягом всього життя.

Здоров’я та натхнення нашій вчительці. Любові, миру та злагоди у наших сім’ях. Миру і процвітання кожній родині і нашій Україні!

8. 09. 2015
З повагою, Світлана Мудрак
Матеріал розміщений також на моїй сторіночці прози.

Переглядів: 493 | Додав: lastivka16 | Теги: перший шкільний день | Рейтинг:
1 melnikoff • 00:12, 09.09.2015
Хорошо написано smile
2 krialla • 09:51, 09.09.2015
Дуже тепла та мудра промова.
3 Alesya • 17:41, 09.09.2015
Дуже гарно! від душі