Вівторок 21.05.2024 04:49



Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів
Опитування
Як Вам наш клас ?
Усього відповідей: 12
Друзі класу
Офіційний сайт школи № 222 м. Київ



Кнопка сайту

Сайт 1б класу, Загальноосвітня школа № 222, м.Київ





Google+

Компьютерная помощь в Киеве, Мельников Владимир
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Яндекс.Метрика
Теги
Істория школи 222 Українська бібліотека Бібліотека української літератури ЗНО 2015 МАТЕМАТИЧНІ РОЗМАЛЬОВКИ перший шкільний день Акровірші Київська міська бібліотека Библиотека классики Електронна бібліотека класичної літ Електронна бібліотека художньої літ електронна бібліотека Економічна бібліотека онлайн Подписка на домашнее задание Електронна бібліотека комп'ютерної Бібліотека школяра Державна бібліотека України для юна Національна бібліотека України для
Коментарі
Сайт 3-Б класу, Загальноосвітня школа № 222, місто Київ
Головна » 2015 » Березень » 25 » Істория школи 222
15:59
Істория школи 222

Середня загальноосвітня школа № 222 святкувала своє відкриття 1 вересня 1979 року. В цей час відбувалась масова забудова вулиць Зодчих, Ромена Роллана, Жмеринської. Діти мешканців новобудов й стали першими учнями школи. Зустрічала їх тоді перший директор школи Бурячек Світлана Аркадіївна.

"Цього чудового дня за парти сіли понад 1400 учнів, - розповідає Світлана Аркадіївна, - крім першокласників, це були учні шкіл №76 і 198. За статусом школа була українською, але рішенням міської влади в ній були відкриті російські класи. Учні вивчали різні іноземні мови – англійську, німецьку, французьку, іспанську. Школа налічувала 40 класів і працювала у дві зміни. Довгих 13 років ішли ми до відновлення свого статусу – школи з українською мовою навчання та вивчення іноземної мови – англійської. Педагогічний колектив налічував понад 80 вчителів. Серед них – багато молодих спеціалістів. Середній вік складав 34 роки. Це були люди, які працювали над становленням школи, формуванням учнівського та учительського колективів. Базовим підприємством (шефами) для школи було визначено один з найбільших заводів району – ВО «Електронмаш». Багато було труднощів, невдач, але поступово школа набувала власного обличчя, про неї стало відомо в районі, місті, країні. Ми мали один з кращих у місті Клуб інтернаціональної дружби «Данко», який було створено при співпраці з відповідним клубом «Електронмашу». Вечори інтернаціональної дружби не залишали байдужими ні учнів, ні батьків, ні педагогів. А ансамбль інтернаціональної пісні, яким керував студент із Перу Хуан Карлос, став відомим у країні (фестивалі, телебаченні). Хуан став справжнім другом школи, а є сім'ї учасників ансамблю, які намагались замінити Хуану власну сім'ю. Пізніше, уже з Перу, він писав у школу: «Якщо на світі є Бог, він живе у Києві». Запам’яталась шкільному колективу зустріч з делегацією німецьких педагогів (тоді ФРН). З перших років існування школа вирізнялась своєю відкритістю, гостинністю. Коли почалось запровадження профільного навчання, ми в числі перших восьми шкіл району вирішили взяти участь в експерименті. Були відкриті класи гуманітарного, хіміко-біологічного профілю (на основі співпраці з Київським державним університетом ім. Т.Г.Шевченка) у 1989-1990рр. Але знахідкою у цій справі стало відкриття класів з поглибленням вивченням інформатики. За ініціативою шефів у школі було обладнано один з перших у місті комп’ютерний клас. Справжніми господарями у цьому стали учні та ентузіасти – викладачі, які прийшли з заводу. На базі кабінету вчились учні, вчителі; відбувались зустрічі з викладачами інформатики Парижа, Москви, представниками промислових підприємств України.

Школа була відома у місті факультативом – «Історія мистецтва». Звичайно, за всіма цими справами стояли люди – вчителі, які готові були брати на себе відповідальність, сприймали новаторські ідеї і реалізовували їх. Вони складали кістяк колективу, формували його громадську думку".

Після проголошення незалежності України в школі викладання ведеться українською мовою. З початку 90-х років школа активно співпрацює з вищими навчальними закладами: Київським університетом будівництва та архітектури, коледжем «Ажіо», радіофізичним факультетом Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка та іншими вузами. В цей час у школі впроваджується економічна освіта для учнів старшої школи. Навчально-виховний процес в школі організовано таким чином, щоб якомога ефективніше розвивати творчі та інтелектуальні здібності дитини, активно пропагується здоровий спосіб життя. З початку 2004 року школа долучилась до експерименту, започаткувавши вивчення курсу «Християнська етика в українській культурі» та «Сходинки до інформатики» в початковій школі (1-4 класи). Багато поколінь учнів школи прославили її перемогами в спортивних змаганнях, на предметних олімпіадах, конкурсах наукових робіт Малої академії наук тощо. Переможці МАН та олімпіад різних років: Кліщ Олена, Соломенник Дмитро, Костенко Юлія, Іскра Олег, Завадський Ігор та інші. Чимало випускників школи, серед яких 23 золотих медалістів, 27 срібних медалістів, досягли значних успіхів у бізнесі, спорті на державній службі. Мазуренко Олег – гравець команд «Оболонь» Київ, «Іллічівець» Маріуполь, Панченко Сергій грав в чемпіонаті Фінляндії. Войтенко І., Бондаренко О., Семенова Н., Кліщ О., Вітязь В., Бойкова В. та інші – провідні менеджери та спеціалісти компаній, фірм.

В школі працює дружній колектив однодумців, творчих та досвідчених вчителів, який з 1994 року очолює директор Віктор Миколайович Шевкопляс.

В школі створено музей історії армії і флоту. Веде цю справу вчитель ДПЮ та історії Яценко Ігор Володимирович.Працюють спортивні секції: баскетбол, художня гімнастика, карате, фітнес.



Переглядів: 400 | Додав: melnikoff | Теги: Істория школи 222 | Рейтинг:
5.0/5 из 1
Всього коментарів: 0
avatar



Загальноосвітня школа 222, м. Київ3-Б клас